Hakkımızda

Özdemir İnşaat AŞ. 1988 yılında faaliyetlerine başlayıp, kısa sayılabilecek bir süre içerisinde Gaziantep'in ve bulunduğu bölgenin önemli müteahhitlik firmalarından birisi olmayı başarmıştır. Bugüne kadar 'devamlı kalite' prensibinden ödün vermeden gerçekleştirmiş olduğu yüksek kalitedeki konut projeleriyle sektörde kendini kanıtlayan Özdemir İnşaat, uluslararası standartlardaki kalite anlayışını iyi iletişim, güven, yetişmiş teknik ekip, finansal dayanıklılık gibi konularda kendisini sürekli geliştirmiş ve müşterileriyle olan ilişkilerini sağlam bir zemine oturtmuştur.
 
Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle göz alıcı tasarımlar oluşturarak, kaliteden ödün vermeden, müşteri beklentilerinin üstüne çıkarak, sektöre öncülük etmek en büyük hedeflerimiz arasındadır. İş politikamızı, müşteri beklentilerini zamanında ve tam olarak karşılamak, çevreye saygılı, estetik ve fonksiyonel açıdan müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayacak bir temel üzerine kurduk. Özdemir İnşaat AŞ. müşterilerine konut projelerinde anahtar teslimi çözümler sunmakla birlikte orta ve uzun vadede getirisi yüksek, riski az olan yüksek kalitede, güvenli ve değerli emlak çözümleri sağlamaktadır. Özellikle Gaziantep'te daha da yükseleceği tahmin edilen emlak piyasası göz önüne alındığında, yatırım düşünenler için de konut edinme cazibesini korumaktadır.
Özdemir İnşaat; yeni teknolojileri, idari teknikleri ve güvenli çalışma prensiplerini evrensel bir düzeyde uygulayan bir şirket olarak müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Teknolojik gelişmelerin ışığında, günümüze kadar değişikliğe uğramayan sadece öz değerlerimiz olmuştur, bunlar da şirketimizin müşteri memnuniyetine ve devamlı gelişime verdiği önem ve hizmet kalitesine olan bağlılığını göstermektedir. Şirketimizin vizyonu bu başarıyı devam ettirmek ve müşterilerimizin isteklerine etkili ve verimli bir şekilde ulaşmalarını sağlamaktır.